UVY2C102MRD
NichiconNichicon
UVY2C102MRD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVY2C102MRD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVY2C102MRD.pdf2.UVY2C102MRD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVY2C102MRD
Tau Wae UVY2C102MRD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53822 pcs Pepa Raraunga 1.UVY2C102MRD.pdf2.UVY2C102MRD.pdf
Te manawanui 1000µF Te Rahi Whenua Whenua 0.492" (12.50mm)
Rahi / Rahi 0.984" Dia (25.00mm) Raupapa UVY
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 160V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-12487
UVY2C102MRD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 1.35A Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Waehanga Kaihanga UVY2C102MRD Life @ Temp. -
Hapa - Teitei - Tae (Max) 2.047" (52.00mm)
Whakaahua nui 1000µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 160V RADIAL Nga tono 1000 Hrs @ 105°C