UVY2C100MPD1TA
NichiconNichicon
UVY2C100MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVY2C100MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVY2C100MPD1TA.pdf2.UVY2C100MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVY2C100MPD1TA
Tau Wae UVY2C100MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 541162 pcs Pepa Raraunga 1.UVY2C100MPD1TA.pdf2.UVY2C100MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UVY Ripple Current @ Low Frequency 41mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 65.6mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 10µF