UVY2C470MPD1TD
NichiconNichicon
UVY2C470MPD1TD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UVY2C470MPD1TD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UVY2C470MPD1TD.pdf2.UVY2C470MPD1TD.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UVY2C470MPD1TD
Tau Wae UVY2C470MPD1TD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 347310 pcs Pepa Raraunga 1.UVY2C470MPD1TD.pdf2.UVY2C470MPD1TD.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa UVY Ripple Current @ Low Frequency 150mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 240mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-12966-3
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose