UPM2A220MPD
NichiconNichicon
UPM2A220MPD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM2A220MPD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM2A220MPD.pdf2.UPM2A220MPD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM2A220MPD
Tau Wae UPM2A220MPD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 527599 pcs Pepa Raraunga 1.UPM2A220MPD.pdf2.UPM2A220MPD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 145mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 275mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 550 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose