UPM2A181MHD6
NichiconNichicon
UPM2A181MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM2A181MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM2A181MHD6.pdf2.UPM2A181MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
350 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM2A181MHD6
Tau Wae UPM2A181MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83840 pcs Pepa Raraunga 1.UPM2A181MHD6.pdf2.UPM2A181MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 880mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.24A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 110 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 180µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPM2A220MPD
UPM2A220MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 527599 pcs
Tikiake: UPM2A220MPD.pdf
RFQ
UPM2A220MPD1TA
UPM2A220MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 366684 pcs
Tikiake: UPM2A220MPD1TA.pdf
RFQ
UPM2A181MHD6TN
UPM2A181MHD6TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL