UPM2A1R5MDD
NichiconNichicon
UPM2A1R5MDD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM2A1R5MDD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1.5UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM2A1R5MDD.pdf2.UPM2A1R5MDD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM2A1R5MDD
Tau Wae UPM2A1R5MDD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1.5UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 810192 pcs Pepa Raraunga 1.UPM2A1R5MDD.pdf2.UPM2A1R5MDD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 17mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 35mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15803
UPM2A1R5MDD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 10 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1.5µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 1.5µF Nga tono General Purpose