UPM2A221MHD
NichiconNichicon
UPM2A221MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPM2A221MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPM2A221MHD.pdf2.UPM2A221MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPM2A221MHD
Tau Wae UPM2A221MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126145 pcs Pepa Raraunga 1.UPM2A221MHD.pdf2.UPM2A221MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPM Ripple Current @ Low Frequency 1.05A @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-11138
UPM2A221MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 87 mOhms Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose