UPJ1A332MHD
NichiconNichicon
UPJ1A332MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1A332MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1A332MHD.pdf2.UPJ1A332MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1A332MHD
Tau Wae UPJ1A332MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 189010 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1A332MHD.pdf2.UPJ1A332MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.96A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.18A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5520
UPJ1A332MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 32 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 3300µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1A391MPD1TD
UPJ1A391MPD1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 1004811 pcs
Tikiake: UPJ1A391MPD1TD.pdf
RFQ
UPJ1A391MPD1TA
UPJ1A391MPD1TA
Kaihanga: Nichicon
I roto i te taonga: 471404 pcs
Tikiake: UPJ1A391MPD1TA.pdf
RFQ
UPJ1A332MHD6TN
UPJ1A332MHD6TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UPJ1A332MHD6TN.pdf
UPJ1A331MPD
UPJ1A331MPD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UPJ1A331MPD.pdf
UPJ1A272MHD6
UPJ1A272MHD6
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: UPJ1A272MHD6.pdf
UPJ1A332MHD6
UPJ1A332MHD6