UPJ1A272MHD6
NichiconNichicon
UPJ1A272MHD6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1A272MHD6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1A272MHD6.pdf2.UPJ1A272MHD6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1A272MHD6
Tau Wae UPJ1A272MHD6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100736 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1A272MHD6.pdf2.UPJ1A272MHD6.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.56A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.74A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 51 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2700µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1A222MHD6
UPJ1A222MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 108348 pcs
Tikiake: UPJ1A222MHD6.pdf
RFQ
UPJ1A331MPD
UPJ1A331MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 456736 pcs
Tikiake: UPJ1A331MPD.pdf
RFQ
UPJ1A272MHD
UPJ1A272MHD
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL