UPJ1A272MHD
NichiconNichicon
UPJ1A272MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1A272MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1A272MHD.pdf2.UPJ1A272MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1A272MHD
Tau Wae UPJ1A272MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 204766 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1A272MHD.pdf2.UPJ1A272MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 1.74A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.94A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-5519
UPJ1A272MHD-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 36 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 2700µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1A272MHD6
UPJ1A272MHD6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL