UPJ1A271MED
NichiconNichicon
UPJ1A271MED Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1A271MED
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1A271MED.pdf2.UPJ1A271MED.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1A271MED
Tau Wae UPJ1A271MED Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 907398 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1A271MED.pdf2.UPJ1A271MED.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 405mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17009
UPJ1A271MED-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 310 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 270µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1A271MED1TD
UPJ1A271MED1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 270UF 20% 10V RADIAL