UPJ1A391MPD1TA
NichiconNichicon
UPJ1A391MPD1TA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UPJ1A391MPD1TA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 390UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UPJ1A391MPD1TA.pdf2.UPJ1A391MPD1TA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UPJ1A391MPD1TA
Tau Wae UPJ1A391MPD1TA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 390UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 471404 pcs Pepa Raraunga 1.UPJ1A391MPD1TA.pdf2.UPJ1A391MPD1TA.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa UPJ Ripple Current @ Low Frequency 430mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 220 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 390µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UPJ1A391MPD
UPJ1A391MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 10V RADIAL