UFG1C330MDM
NichiconNichicon
UFG1C330MDM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFG1C330MDM
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFG1C330MDM.pdf2.UFG1C330MDM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFG1C330MDM
Tau Wae UFG1C330MDM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1012654 pcs Pepa Raraunga 1.UFG1C330MDM.pdf2.UFG1C330MDM.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa UFG Ripple Current @ Low Frequency 57mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 114mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16299
UFG1C330MDM-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 33µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UFG1C221MPM1TD
UFG1C221MPM1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 182500 pcs
Tikiake: UFG1C221MPM1TD.pdf
RFQ
UFG1C330MDM1TD
UFG1C330MDM1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL