UFG1C222MHM
NichiconNichicon
UFG1C222MHM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFG1C222MHM
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFG1C222MHM.pdf2.UFG1C222MHM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFG1C222MHM
Tau Wae UFG1C222MHM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 112667 pcs Pepa Raraunga 1.UFG1C222MHM.pdf2.UFG1C222MHM.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UFG Ripple Current @ Low Frequency 1.29A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.4835A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-15060
UFG1C222MHM-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 2200µF Nga tono Audio