UFG1C102MHM1TO
NichiconNichicon
UFG1C102MHM1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFG1C102MHM1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFG1C102MHM1TO.pdf2.UFG1C102MHM1TO.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFG1C102MHM1TO
Tau Wae UFG1C102MHM1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 174284 pcs Pepa Raraunga 1.UFG1C102MHM1TO.pdf2.UFG1C102MHM1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UFG Ripple Current @ Low Frequency 723mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 831.45mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-10907-3
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 1000µF Nga tono Audio