UFG1C470MEM
NichiconNichicon
UFG1C470MEM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFG1C470MEM
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 16V 20% RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFG1C470MEM.pdf2.UFG1C470MEM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFG1C470MEM
Tau Wae UFG1C470MEM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 16V 20% RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 490401 pcs Pepa Raraunga 1.UFG1C470MEM.pdf2.UFG1C470MEM.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa UFG Ripple Current @ Low Frequency 74mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 148mA @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging -
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16221
Q5586667A
Q6645575
UFG1C470MEM-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 47µF Nga tono Audio
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UFG1C331MPM1TD
UFG1C331MPM1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 143743 pcs
Tikiake: UFG1C331MPM1TD.pdf
RFQ
UFG1C470MEM1TD
UFG1C470MEM1TD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 449224 pcs
Tikiake: UFG1C470MEM1TD.pdf
RFQ
UFG1C470MEM1TA
UFG1C470MEM1TA