UFG1C472MHM
NichiconNichicon
UFG1C472MHM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UFG1C472MHM
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UFG1C472MHM.pdf2.UFG1C472MHM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UFG1C472MHM
Tau Wae UFG1C472MHM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68592 pcs Pepa Raraunga 1.UFG1C472MHM.pdf2.UFG1C472MHM.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UFG Ripple Current @ Low Frequency 2.14A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.461A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-10893
UFG1C472MHM-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Te kaha 4700µF Nga tono Audio