UCY2W390MHD3
NichiconNichicon
UCY2W390MHD3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2W390MHD3
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 39UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2W390MHD3.pdf2.UCY2W390MHD3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2W390MHD3
Tau Wae UCY2W390MHD3 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 39UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67159 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2W390MHD3.pdf2.UCY2W390MHD3.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 440mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 880mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6959
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 39µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 39µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2W470MHD
UCY2W470MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
I roto i te taonga: 58930 pcs
Tikiake: UCY2W470MHD.pdf
RFQ
UCY2W330MHD3TN
UCY2W330MHD3TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
I roto i te taonga: 83427 pcs
Tikiake: UCY2W330MHD3TN.pdf
RFQ
UCY2W390MHD3TN
UCY2W390MHD3TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 450V RADIAL
Tikiake: UCY2W390MHD3TN.pdf
UCY2W560MHD3
UCY2W560MHD3
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 450V RADIAL
Tikiake: UCY2W560MHD3.pdf
UCY2W560MHD
UCY2W560MHD
Tikiake: UCY2W560MHD.pdf
UCY2W390MHD
UCY2W390MHD