UCY2W390MHD
NichiconNichicon
UCY2W390MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2W390MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 39UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2W390MHD.pdf2.UCY2W390MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2W390MHD
Tau Wae UCY2W390MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 39UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74427 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2W390MHD.pdf2.UCY2W390MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 460mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 920mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6816
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 39µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 39µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2W560MHD
UCY2W560MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 450V RADIAL
I roto i te taonga: 70609 pcs
Tikiake: UCY2W560MHD.pdf
RFQ
UCY2W390MHD3
UCY2W390MHD3
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 450V RADIAL
I roto i te taonga: 67159 pcs
Tikiake: UCY2W390MHD3.pdf
RFQ
UCY2W220MHD1TO
UCY2W220MHD1TO
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Tikiake: UCY2W220MHD1TO.pdf
UCY2W390MHD3TN
UCY2W390MHD3TN