UCY2W270MHD1TO
NichiconNichicon
UCY2W270MHD1TO Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2W270MHD1TO
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2W270MHD1TO.pdf2.UCY2W270MHD1TO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2W270MHD1TO
Tau Wae UCY2W270MHD1TO Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 27UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83665 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2W270MHD1TO.pdf2.UCY2W270MHD1TO.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 340mA @ 120Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa 493-13339-1 Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 27µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Te kaha 27µF