UCY2W220MHD
NichiconNichicon
UCY2W220MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2W220MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2W220MHD.pdf2.UCY2W220MHD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2W220MHD
Tau Wae UCY2W220MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 103794 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2W220MHD.pdf2.UCY2W220MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 600mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6894
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 23 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose