UCY2W470MHD
NichiconNichicon
UCY2W470MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2W470MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2W470MHD.pdf2.UCY2W470MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2W470MHD
Tau Wae UCY2W470MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58930 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2W470MHD.pdf2.UCY2W470MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 525mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.05A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-6806
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.634" (41.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2W560MHD
UCY2W560MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 56UF 20% 450V RADIAL
I roto i te taonga: 70609 pcs
Tikiake: UCY2W560MHD.pdf
RFQ
UCY2W470MHD6TN
UCY2W470MHD6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL