UCY2G330MHD3
NichiconNichicon
UCY2G330MHD3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2G330MHD3
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2G330MHD3.pdf2.UCY2G330MHD3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2G330MHD3
Tau Wae UCY2G330MHD3 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82536 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2G330MHD3.pdf2.UCY2G330MHD3.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 450mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16724
UCY2G330MHD3-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2G270MHD
UCY2G270MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 27UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 113090 pcs
Tikiake: UCY2G270MHD.pdf
RFQ
UCY2G390MHD9TO
UCY2G390MHD9TO
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 89789 pcs
Tikiake: UCY2G390MHD9TO.pdf
RFQ
UCY2G330MHD3TN
UCY2G330MHD3TN
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL