UCY2G470MHD
NichiconNichicon
UCY2G470MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2G470MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2G470MHD.pdf2.UCY2G470MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2G470MHD
Tau Wae UCY2G470MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76276 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2G470MHD.pdf2.UCY2G470MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 520mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.04A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14463
UCY2G470MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2G330MHD3
UCY2G330MHD3
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 82536 pcs
Tikiake: UCY2G330MHD3.pdf
RFQ
UCY2G470MHD3TN
UCY2G470MHD3TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL