UCY2G270MHD
NichiconNichicon
UCY2G270MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2G270MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 27UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2G270MHD.pdf2.UCY2G270MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2G270MHD
Tau Wae UCY2G270MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 27UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 113090 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2G270MHD.pdf2.UCY2G270MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 360mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 720mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-16723
UCY2G270MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 27µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 27µF Nga tono General Purpose