UCY2G330MHD
NichiconNichicon
UCY2G330MHD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UCY2G330MHD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UCY2G330MHD.pdf2.UCY2G330MHD.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UCY2G330MHD
Tau Wae UCY2G330MHD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 96658 pcs Pepa Raraunga 1.UCY2G330MHD.pdf2.UCY2G330MHD.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UCY Ripple Current @ Low Frequency 385mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 770mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14462
UCY2G330MHD-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UCY2G220MPD
UCY2G220MPD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 133456 pcs
Tikiake: UCY2G220MPD.pdf
RFQ
UCY2G390MHD
UCY2G390MHD
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 77763 pcs
Tikiake: UCY2G390MHD.pdf
RFQ
UCY2G330MHD3
UCY2G330MHD3
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Tikiake: UCY2G330MHD3.pdf
UCY2G390MHD9
UCY2G390MHD9
Tikiake: UCY2G390MHD9.pdf
UCY2G330MHD1TO
UCY2G330MHD1TO