UBY2A681MHL
Hua Hua
Tau Wae: UBY2A681MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua 100V 680UF 20% HIGH TEMP LEADED
Ngā Rauemi: UBY2A681MHL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY2A681MHL
Tau Wae UBY2A681MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga 100V 680UF 20% HIGH TEMP LEADED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69562 pcs Pepa Raraunga UBY2A681MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 2.448A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.08A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17789
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 31 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 28 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 28 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 680µF Nga tono Automotive