UBY2A301MHL
Hua Hua
Tau Wae: UBY2A301MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua 100V 300UF 20% HIGH TEMP LEADED
Ngā Rauemi: UBY2A301MHL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY2A301MHL
Tau Wae UBY2A301MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga 100V 300UF 20% HIGH TEMP LEADED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 81278 pcs Pepa Raraunga UBY2A301MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 1.555A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.11A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17780
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 42 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 300µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 42 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 300µF Nga tono Automotive