UBY2A391MHL
Hua Hua
Tau Wae: UBY2A391MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua 100V 390UF 20% HIGH TEMP LEADED
Ngā Rauemi: UBY2A391MHL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY2A391MHL
Tau Wae UBY2A391MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga 100V 390UF 20% HIGH TEMP LEADED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54748 pcs Pepa Raraunga UBY2A391MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 1.47A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.94A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17784
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 30 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.043" (26.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 38 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 390µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 38 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 390µF Nga tono Automotive