UBY2A361MHL6
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBY2A361MHL6
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua 100V 360UF 20% HIGH TEMP LEADED
Ngā Rauemi: UBY2A361MHL6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY2A361MHL6
Tau Wae UBY2A361MHL6 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga 100V 360UF 20% HIGH TEMP LEADED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57460 pcs Pepa Raraunga UBY2A361MHL6.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 1.175A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.35A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-17782
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 32 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 48 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 360µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 48 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 360µF Nga tono Automotive