UBY1H132MHL
NichiconNichicon
UBY1H132MHL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBY1H132MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1300UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UBY1H132MHL.pdf2.UBY1H132MHL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1H132MHL
Tau Wae UBY1H132MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1300UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78661 pcs Pepa Raraunga 1.UBY1H132MHL.pdf2.UBY1H132MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 1.668A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.78A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14642
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 27 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 33 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 1300µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 33 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 1300µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UBY1H102MHL1TN
UBY1H102MHL1TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 79076 pcs
Tikiake: UBY1H102MHL1TN.pdf
RFQ
UBY1H132MHL3TN
UBY1H132MHL3TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1300UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 72683 pcs
Tikiake: UBY1H132MHL3TN.pdf
RFQ
UBY1H132MHL3
UBY1H132MHL3
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1300UF 20% 50V THRUHOLE