UBY1H182MHL
NichiconNichicon
UBY1H182MHL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBY1H182MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UBY1H182MHL.pdf2.UBY1H182MHL.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1H182MHL
Tau Wae UBY1H182MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 52620 pcs Pepa Raraunga 1.UBY1H182MHL.pdf2.UBY1H182MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 2.376A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.96A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-14644
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 29 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 29 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 1800µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
UBY1H182MHL6TN
UBY1H182MHL6TN
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 73733 pcs
Tikiake: UBY1H182MHL6TN.pdf
RFQ
UBY1H182MHL6
UBY1H182MHL6
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 50V THRUHOLE