UBY1H112MHL
NichiconNichicon
UBY1H112MHL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBY1H112MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1100UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.UBY1H112MHL.pdf2.UBY1H112MHL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1H112MHL
Tau Wae UBY1H112MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1100UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76340 pcs Pepa Raraunga 1.UBY1H112MHL.pdf2.UBY1H112MHL.pdf
Te manawanui 1100µF Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm) Raupapa UBY
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 50V Paa / Case -
Ētahi Ingoa 493-14641 Tae Mahi -40°C ~ 135°C
Tau o nga Kaihauturu 1.512A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Waehanga Kaihanga UBY1H112MHL Life @ Temp. 37 mOhm @ 100kHz
Hapa - Teitei - Tae (Max) 1.299" (33.00mm)
Whakaahua nui 1100µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 37 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 1100UF 20% 50V RADIAL Nga tono 3000 Hrs @ 135°C