UBY1H102MHL
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UBY1H102MHL
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 50V THRUHOLE
Ngā Rauemi: 1.UBY1H102MHL.pdf2.UBY1H102MHL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UBY1H102MHL
Tau Wae UBY1H102MHL Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 50V THRUHOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 73196 pcs Pepa Raraunga 1.UBY1H102MHL.pdf2.UBY1H102MHL.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa UBY Ripple Current @ Low Frequency 1.776A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.96A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 28 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Teitei - Tae (Max) 0.846" (21.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 39 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 39 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 135°C
Te kaha 1000µF Nga tono Automotive