RL81C181MDN1PX
NichiconNichicon
RL81C181MDN1PX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RL81C181MDN1PX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 1.RL81C181MDN1PX.pdf2.RL81C181MDN1PX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RL81C181MDN1PX
Tau Wae RL81C181MDN1PX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 206270 pcs Pepa Raraunga 1.RL81C181MDN1PX.pdf2.RL81C181MDN1PX.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RL8
Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 12 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 180µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RL81C271MDN1
RL81C271MDN1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H
I roto i te taonga: 180070 pcs
Tikiake: RL81C271MDN1.pdf
RFQ
RL81C221MDN1PX
RL81C221MDN1PX
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H
I roto i te taonga: 284254 pcs
Tikiake: RL81C221MDN1PX.pdf
RFQ
RL81C181MDN1
RL81C181MDN1
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H