RL81C101MDN1
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RL81C101MDN1
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 1.RL81C101MDN1.pdf2.RL81C101MDN1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RL81C101MDN1
Tau Wae RL81C101MDN1 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 210367 pcs Pepa Raraunga 1.RL81C101MDN1.pdf2.RL81C101MDN1.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RL8
Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 12 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF