RL80J821MDNASQ
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RL80J821MDNASQ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
Ngā Rauemi: 1.RL80J821MDNASQ.pdf2.RL80J821MDNASQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RL80J821MDNASQ
Tau Wae RL80J821MDNASQ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 220668 pcs Pepa Raraunga 1.RL80J821MDNASQ.pdf2.RL80J821MDNASQ.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RL8
Ripple Current @ Low Frequency 570mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5.7A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 8 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 8 mOhm 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 820µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RL80J821MDN1KX
RL80J821MDN1KX
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H
I roto i te taonga: 275525 pcs
Tikiake: RL80J821MDN1KX.pdf
RFQ
RL81C181MDN1
RL81C181MDN1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V T/H
I roto i te taonga: 236279 pcs
Tikiake: RL81C181MDN1.pdf
RFQ
RL80J821MDNASQPX
RL80J821MDNASQPX