RL81C221MDN1KX
NichiconNichicon
RL81C221MDN1KX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RL81C221MDN1KX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 1.RL81C221MDN1KX.pdf2.RL81C221MDN1KX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RL81C221MDN1KX
Tau Wae RL81C221MDN1KX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 257930 pcs Pepa Raraunga 1.RL81C221MDN1KX.pdf2.RL81C221MDN1KX.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RL8
Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa 493-4026-3
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 12 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RL81C271MDNASQ
RL81C271MDNASQ
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H
I roto i te taonga: 120835 pcs
Tikiake: RL81C271MDNASQ.pdf
RFQ
RL81C221MDN1
RL81C221MDN1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H