RL81C271MDN1PX
NichiconNichicon
RL81C271MDN1PX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RL81C271MDN1PX
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H
Ngā Rauemi: 1.RL81C271MDN1PX.pdf2.RL81C271MDN1PX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RL81C271MDN1PX
Tau Wae RL81C271MDN1PX Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 211062 pcs Pepa Raraunga 1.RL81C271MDN1PX.pdf2.RL81C271MDN1PX.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa FPCAP, RL8
Ripple Current @ Low Frequency 500mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.354" (9.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 10 mOhm
Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 10 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 270µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RL81C331MDN1KX
RL81C331MDN1KX
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
I roto i te taonga: 250702 pcs
Tikiake: RL81C331MDN1KX.pdf
RFQ
RL81C271MDN1
RL81C271MDN1
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V T/H