QYX1H123JTP
NichiconNichicon
QYX1H123JTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX1H123JTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.012UF 5% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.QYX1H123JTP.pdf2.QYX1H123JTP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX1H123JTP
Tau Wae QYX1H123JTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.012UF 5% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5578 pcs Pepa Raraunga 1.QYX1H123JTP.pdf2.QYX1H123JTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm) Raupapa QYX
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3456
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.335" (8.50mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester
Whakaahuatanga Taipitopito 0.012µF Film Capacitor 50V Polyester Radial Te kaha 0.012µF