QYX1H103KTP1FD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX1H103KTP1FD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 10000PF 10% 50VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QYX1H103KTP1FD.pdf2.QYX1H103KTP1FD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX1H103KTP1FD
Tau Wae QYX1H103KTP1FD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 10000PF 10% 50VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 754650 pcs Pepa Raraunga 1.QYX1H103KTP1FD.pdf2.QYX1H103KTP1FD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm) Raupapa QYX
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Te kaha 10000pF Nga tono General Purpose