QYX1H152JTP1FD
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX1H152JTP1FD
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 1500PF 5% 50VDC RAD
Ngā Rauemi: 1.QYX1H152JTP1FD.pdf2.QYX1H152JTP1FD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX1H152JTP1FD
Tau Wae QYX1H152JTP1FD Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 1500PF 5% 50VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 487147 pcs Pepa Raraunga 1.QYX1H152JTP1FD.pdf2.QYX1H152JTP1FD.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Raupapa QYX
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 1500pF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Te kaha 1500pF Nga tono General Purpose