QYX1H124KTP
NichiconNichicon
QYX1H124KTP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QYX1H124KTP
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.12UF 10% 50VDC RADIAL
Ngā Rauemi: 1.QYX1H124KTP.pdf2.QYX1H124KTP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QYX1H124KTP
Tau Wae QYX1H124KTP Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.12UF 10% 50VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 555776 pcs Pepa Raraunga 1.QYX1H124KTP.pdf2.QYX1H124KTP.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.354" L x 0.217" W (9.00mm x 5.50mm) Raupapa QYX
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3402
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.472" (12.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester Whakaahuatanga Taipitopito 0.12µF Film Capacitor 50V Polyester Radial
Te kaha 0.12µF Nga tono General Purpose