QXL2E334KTP7FT
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXL2E334KTP7FT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 10% - RAD
Ngā Rauemi: 1.QXL2E334KTP7FT.pdf2.QXL2E334KTP7FT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXL2E334KTP7FT
Tau Wae QXL2E334KTP7FT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 10% - RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 69053 pcs Pepa Raraunga 1.QXL2E334KTP7FT.pdf2.QXL2E334KTP7FT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 1.004" L x 0.311" W (25.50mm x 7.90mm) Raupapa QXL
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.886" (22.50mm)
Teitei - Tae (Max) 0.854" (21.70mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.33µF Nga tono High Frequency, Switching