QXL2E224KTPT
NichiconNichicon
QXL2E224KTPT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXL2E224KTPT
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.22UF 10% 250VAC RAD
Ngā Rauemi: 1.QXL2E224KTPT.pdf2.QXL2E224KTPT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXL2E224KTPT
Tau Wae QXL2E224KTPT Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.22UF 10% 250VAC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 134609 pcs Pepa Raraunga 1.QXL2E224KTPT.pdf2.QXL2E224KTPT.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.378" W (18.50mm x 9.60mm) Raupapa QXL
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa 493-3626
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.661" (16.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.22µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.22µF Nga tono High Frequency, Switching