QXL2E223KTP7FJ
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXL2E223KTP7FJ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.022UF 10% - RAD
Ngā Rauemi: 1.QXL2E223KTP7FJ.pdf2.QXL2E223KTP7FJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXL2E223KTP7FJ
Tau Wae QXL2E223KTP7FJ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.022UF 10% - RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 135593 pcs Pepa Raraunga 1.QXL2E223KTP7FJ.pdf2.QXL2E223KTP7FJ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.531" L x 0.201" W (13.50mm x 5.10mm) Raupapa QXL
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.622" (15.80mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.022µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.022µF Nga tono High Frequency, Switching