QXL2E683KTP7FM
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QXL2E683KTP7FM
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 10% - RAD
Ngā Rauemi: 1.QXL2E683KTP7FM.pdf2.QXL2E683KTP7FM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QXL2E683KTP7FM
Tau Wae QXL2E683KTP7FM Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 10% - RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 120497 pcs Pepa Raraunga 1.QXL2E683KTP7FM.pdf2.QXL2E683KTP7FM.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Te manawanui ±10% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.728" L x 0.228" W (18.50mm x 5.80mm) Raupapa QXL
Ratonga - Paa / Case Radial
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.591" (15.00mm)
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Metallized Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Te kaha 0.068µF Nga tono High Frequency, Switching