LNT1J683MSEB
Hua Hua
Tau Wae: LNT1J683MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1J683MSEB.pdf2.LNT1J683MSEB.pdf3.LNT1J683MSEB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1J683MSEB
Tau Wae LNT1J683MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 13.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 20.25A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm) Teitei - Tae (Max) 4.843" (123.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68000µF Nga tono General Purpose