LNT1J683MSE
NichiconNichicon
LNT1J683MSE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LNT1J683MSE
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1J683MSE.pdf2.LNT1J683MSE.pdf3.LNT1J683MSE.pdf
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1J683MSE
Tau Wae LNT1J683MSE Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1430 pcs Pepa Raraunga 1.LNT1J683MSE.pdf2.LNT1J683MSE.pdf3.LNT1J683MSE.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 3.000" Dia (76.20mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 13.5A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 15.525A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Ētahi Ingoa 493-8962
LNT1J683MSE-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 1.252" (31.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 4.843" (123.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68000µF Nga tono General Purpose