LNT1J473MSEB
Hua Hua
Tau Wae: LNT1J473MSEB
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47000UF 20% 63V SCREW
Ngā Rauemi: 1.LNT1J473MSEB.pdf2.LNT1J473MSEB.pdf3.LNT1J473MSEB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNT1J473MSEB
Tau Wae LNT1J473MSEB Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 47000UF 20% 63V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.500" Dia (63.50mm)
Raupapa LNT Ripple Current @ Low Frequency 11.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 16.8A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Chassis Mount
Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 1.126" (28.60mm) Teitei - Tae (Max) 4.843" (123.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47000µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LNT1J334MSEB
LNT1J334MSEB
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330000UF 20% 63V SCREW
I roto i te taonga: 372 pcs
Tikiake: LNT1J334MSEB.pdf
RFQ
LNT1J473MSE
LNT1J473MSE
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47000UF 20% 63V SCREW